محصولات بهداشتی تراست

ترتیب نمایش:

محصولات بهداشتی تراست

تراست یا Trust نام برند محصولات مراقبتی، آرایشی و بهداشتی متعلق به هولدینگ مهلران است. محصولات تراست با تکنولوژی و دانش جدید و بر اساس ذائقه و اقلیم ایرانی طراحی و تولید می شوند.
محصولات گیاهی
محصولات تراست گیاهی هستند و فاقد مواد مضر شیمیایی می باشند. تراست برای اولین بار در ایران محصولات تخصصی بدون سیلیکون، پارابن و سولفات تولید نموده است.
تاییدیه دانشگاه لوزان سوئیس
تمامی محصولات برند این برند در سوئیس آزمایش می شوند و دارای تاییدیه Swiss Fine Cosmetics  تحت نظارت دانشگاه لوزان سویئس می باشد.
محصولات پر فروش تراست
از جمله محصولات پر فروش این برند می توان به پک رویش مجدد مو، صابون ذغال، صابون توت فرنگی، شامپو تخصصی ضد شوره، شامپو تخصصی تثبیت رنگ و ترمیم مو، شامپو خاویار، شامپو بدن بلوبری، شامپو بدن نیلوفر آبی، شامپو بدن اسپرت مردانه و زنانه، کرم های آبرسان، کرم ضد جوش و کرم ضد لک و … اشاره کرد.
تقسیم بندی محصولات تراست
محصولات این برند در 3 طبقه بندی تولید شده اند.
محصولات سری روزانه
محصولات سری روزانه محصولاتی هستند که برای مصرف روزانه با قیمت اقتصادی تولید شده اند. اقتصادی بودن این محصولات اصلا به معنای کیفیت پایین محصولات نیست. کیفیت این سری از محصولات از اکثر برند های معروف ایران بالاتر می باشد.

محصولات این سری شامل 8 شامپو، 4 شاپو بدن، صابون ها، پن های صورت، کرم های آبرسان، کرم های مرطوب کننده دست و بدن، می باشد.
محصولات سری لاکچری
این سری از محصولات با کیفیت بالا تری نسبت به محصولات سری دیلی تولید شده اند. عصاره های به کار رفته در این محصولات بسیار گران قیمت و خاص می باشند و مشابه داخلی ندارند. همچنین عطر و اسانس به کار رفته در این سری از محصولات تراست از عطر های معروف و گران قیمت دنیا می باشد. بسته بندی این محصولات نیز استاندارد تر نیز هست.

این سری شامل شامپو زعفران، شامپو خاویار، شامپو ماچاتی، شامپو گریپ فروت و آرتیشو، شامپو ماکادمیا و جوجوبا، شامپو بدن مردانه بلوبری، شامپو بدن زنانه نیلوفر آبی، شامپو بدن بامبو، شامپو بدن رزهیپ می باشد.
محصولات سری تخصصی
محصولات سری تخصصی با هدف رفع عارضه های پوست یا مو تولید شده اند. به عنوان مثال این محصولات با اهداف رفع شوره سر، رفع ریزش مو، رفع جوش و آکنه، رفع لک پوستی، رفع خشکی پوست و … تولید شده اند.